Komfort

Nabízíme víc než jen ošetření.

Nechceme abyste vysedávali v čekárně, půl dne se dovolávali do ordinace, zapomněli na plánovanou návštěvu, nebo složitě získávali základní informace o ordinaci.

Na našich webových stránkách vždy najdete aktuální informace týkající se ordinace. Objednáni jste vždy na konkrétní čas, který se snažíme dodržet. Blíží-li se Vaše plánovaná návštěva, zašleme Vám automaticky SMS-připomenutí. Objednat se k nám můžete telefonicky, emailem, nebo online přes internet. K dispozici je Vám náš webový objednávací kalendář, ve kterém si můžete sami vybrat z aktuálně volných termínů.

Jste zvyklí vše hradit kartou a hotovost u sebe vůbec nenosit? Žádný problém. Jsme vybaveni platebním terminálem, který akceptuje tyto běžné typy karet: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, V-pay. Nabízíme také možnost platby převodem na účet.

Naše ordinace je vybavena klimatizací. Těm, kteří se potí už jen při pomyšlení na návštěvu zubaře, těm asi suché tričko nezachráníme. Všem ostatním můžeme i v těch nejparnějších letních dnech slíbit příjemné klima. Klimatizaci používáme s rozmyslem, nastydnutí se bát nemusíte.

Myslíme i na nejmenší. Naše zázračná krabice plná hraček je pro ně vždy připravena. Jak v čekárně, tak v ordinaci. A co víc, po úspěšném absolvování ošetření Vaše dítě nějakou tou hračkou i odměníme.

Máte doma nepotřebné hračky, se kterými si to Vaše už nehraje? Přineste nám je. Jiné děti je jistě ocení. Děkujeme.

Kvalitní péče

Individuální přístup

Rozumné ceny