Chcete-li se objednat k lékaři nebo na dentální hygienu, neváhejte prosím využít náš online objednávací kalendář, domluvit si termín přes email, nebo nám v ordinační době zavolat.

 

Ideální způsob, jak se objednat k lékaři. Sami si můžete vybrat z volných termínů a objednat se online. Žádné zdlouhavé hledání termínu se sestřičkou po telefonu, žádné zdlouhavé dopisování si po emailu. Pár kliknutí a je to!

Vstup do našeho objednávacího kalendáře mají pouze naši registrovaní pacienti. Přihlašovací údaje jsou Vám automaticky zaslány na emailovou adresu, kterou uvedete při registraci.

 

Způsob, jak nás jednoduše kontaktovat nejen kvůli objednání. Emailovou schránku průběžně kontrolujeme i mimo ordinační dny.

Máte jakýkoli dotaz? Druhý den po ošetření se Vám něco nezdá a Vy se chcete jen ujistit, že je vše v pořádku? Stačí poslat email. Paní doktorka Vám ráda vše zodpoví, nebo se s Vámi rovnou telefonicky spojí.

 

Potřebujete s námi mluvit? Zavolejte nám v ordinační době do ordinace. Prosíme však o pochopení, že během asistence lékaři u křesla nemůže sestřička zvedat telefon. V takovém případě, prosím, opakujte volání později.

 

Přišlo Vám SMS-připomenutí termínu nebo jiná zpráva z naší ordinace a Vy potřebujete reagovat? Nemusíte volat, stačí odpovědět. Vaše zpráva nám bude doručena nejen na ordinační telefon, ale současně také přeposlána na náš email, který monitorujeme i mimo ordinační dobu.